Tarihçe / Biz kimiz ?

Tarihçe / Biz kimiz ?

90'lı yılların başında çocukları daha mutlu etmek için neler yapabiliriz diye yola çıktık. Geliştirdiğimiz çalışmalar ile çocuklarımızın dünyasına bir ışık ve mutluluk katmayı hedefliyorduk. Bu ışık her zaman yol göstericimiz oldu.

Amacımız; sadece farklı parçaların montajını yapmak  değildi. Asıl amacımız; öncü tasarımlarımızla tüm yaş gruplarında Doapark'ı tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve çocuklarımız için, öncelikli olarak güvenliği göz önünde bulundurarak oluşturduğumuz oyun dünyalarında; mutlu olmalarını sağlayacak projeler üretmek oldu.

Çocuklarımız mutluluk içinde oyun dünyalarında eğlenirken  yetişkinlerde bu eğlencenin dışında kalmasınlar istedik. Güvenlik kavramının bizim için önemini unutmadan yetişkinlerin de spor yaparak bu mutluluk çemberinin içinde olmaları için,Türkiye' de bir ilke imza atarak kaliteli açık alan spor aletlerinin üretimini gerçekleştirdik.

Bu noktada fonksiyonel farklılıkların yanında ürünlerimizde güvenlik ve kalite hep ön planda oldu. Çocuk oyun gruplarında ve açık alan fitness aletlerinde dünya standartlarında üretim yapmak için, gerekli kalite belgeleri ve sertifikalarına sahip olan Doapark, bugüne kadar gelişimci, yenilikçi ve dinamik yapısı ile geliştirdiği tüm ürünlerini ve hizmetlerini sizlere fark yaratarak sunmuştur.Bundan sonra da daima kendini geliştirerek, hizmetlerini ve ürünlerini sizlere sunmaya devam edecektir.

DOAPARK ailesi adına...

Yönetim Kurulu Başkanı
Erol Ayaz

Basın ve Medya

basın ve haber..

Bizden Görüntüler

şirketin görüntülerini gözden geçirebilirsiniz..

Tanıtım Videoları

video arşivi incelemesi..

Kataloglarımız

katalog arşiv incelemesi..

DMCA.com Protection Status